استقبال بازدیدکنندگان از غرفه شرکت گالینا ایران در نمایشگاه بین المللی صنعت ساختمان
شرکت گالینا ایتالیا ( مبتکر شیوه های نوین بهینه سازی مصرف انرژی در زمینه پوشش های نور گذر و انواع پلی کربنات سقفی و دیواری ) با ارائه توانمندیها، دستاوردها و برنامه های متنوع، مورد استقبال علاقمندان و بازدیدکنندگان در هجدهمین نمایشگاه بین المللی صنعت ساختمان قرار گرفت.
نمایشگاه صنعت ساختمان تهران (Iran confair) یکی از بزرگترین و معتبرترین نمایشگاه های خاورمیانه در حوزه ساختمان سازی در سال‌های اخیر است. این نمایشگاه هر ساله در مرداد ماه با هدف انتقال فناوری های نوین به داخل کشور و ایجاد بستری فعال و پویا برای آشنایی با پرچمداران خارجی صنعت ساختمان، از سوی اتاق تعاون ایران برگزار میگردد.
میتوان گفت هر سال بیش از ۱۳۰۰ مشارکت کننده از حدود ۴۰۰ شرکت خارجی به صورت مستقیم و غیر مستقیم در این نمایشگاه شرکت میکنند. در واقع اتاق تعاون ایران با برنامه ریزی مدون و همکاری ارگان های مختلف توانسته است پلی موثر بین شرکت ها، فعالان و سرمایه گذاران خارجی و داخلی در صنعت ساختمانی برقرار کند..
گفتنی است تنوع موضوعات نمایشگاه بین المللی صنعت ساختمان تهران که شامل ابزارها، تجهیزات و ماشین آلات راه سازی و ساختمان سازی، تجهیزات و سیستم های گرمایشی، تجهیزات و سیستم های سرمایشی و تهویه مطبوع، تجهیزات الکترونیکی،بالابرها و آسانسورها، رنگ، معماری، دکوراسیون، نمای ساختمان، محوطه سازی و … است، باعث شده طیف وسیعی از مخاطبان؛ و علاقه مندان خود را از میان شرکت های خدمات فنی مهندسی، سازمان ها ی مالی و سرمایه گذاری، فعالان صنعت ساختمان، موسسات، تشکل ها و دانشگاه ها به سوی خود جذب کند.
هدف شرکت در هجدهمین نمایشگاه بین المللی صنعت ساختمان تهران با ارائه آخرین محصولات و توسعه فروش و معرفی به سایر شرکت ها و مشتریان و برقراری تعامل بین شرکت ها ، پیمانکاران ، مهندسان ، مشاورین داخلی و خارجی و ارتقای جایگاه و موقیعت و پرزنت شرکت گالینا ایران انجام شد . گالیناایران از حضور شما سروران گرامی در هجدهمین نمایشگاه بین المللی صنعت و ساختمان تهران کمال تشکر وامتنان را دارد.