قیمت پلی کربنات

قیمت پلی کربنات ارائه شده  در این شرکت با توجه به وارداتی بودن این محصول ارزشمند و مقرون به صرفه و پرکاربرد و همچنین نوسانات قیمت ارز بر اساس قیمت روز به همراه تضمین کیفیت و ایجاد اطمینان از طریق ارائه کالای مرغوب و مطابق با استانداردها در شرکت گالینا ایتالیا ، ارائه می شود. پلی کربناتی که تمام انتظارات شما را از این محصول بر اساس اطلاعات ارائه شده در یک کاربری ساختمانی ، عایقی ، صنعتی ، پزشکی و … بر آورده می سازد . جهت استعلام قیمت در کوتاهترین زمان بر اساس انواع پلی کربنات مورد تقاضا می توانید با شماره ذیل تماس حاصل فرمائید.

۰۲۱-۲۲۲۵۸۷۹۱-۲ و ۰۹۱۲۹۲۶۱۳۷۲

قیمت پلی کربنات

ویژگی پلی کربنات

یکی از ویژگی های کلیدی پلی کربنات، شفافیت آن است. استفاده از نورپردازی طبیعی با نصب سقف ها و دیوار های نیمه شفاف پلی کربنات به دست می آید. از این رو، در عین حال که محیطی بسیار آرامش بخش را ایجاد می کند، از عایق حرارتی مناسب اطمینان حاصل می نماید. پلی کربنات را می توان در جهت تغییر دامنه انتقال نور، بهینه سازی سایبان و از این رو کاهش گرمای داخل ساختمان، به طور مناسبی با ته رنگ هایی پوشش داد. رنگ دانه های رنگی به منظور دستیابی به اثرات رنگی خوشایند و برآورده کردن بسیاری از باید های زیباشناختی و معماری مورد استفاده قرار می گیرند.

چند کاربردی

ما طیف گسترده ای از محصولات را برای استفاده در ساخت سقف ها و دیوار های نیمه شفاف، نورگیر سقفی، پنجره های عایق ثابت و باز شونده تدارک دیده ایم.
تحقیقات پیوسته ما به منظور کامل کردن طیف محصولات به توسعه مجموعه هایی از متعلقات از جنس استیل و آلومینیوم منجر شده است.این متعلقات از جنس استیل و آلومینیم در جهت تسهیل و ایمن سازی نصب و اطمینان از تطابق با مقادیر شدت آتش و بار و باید های ایمنی ساختمان طراحی شده اند. تمامی محصولات ما توسط آخرین استاندارد های عایق حرارتی و ذخیره انرژی تضمین شده اند.

سبک بودن

پلی کربنات یک ماده سبک وزن است که در صنعت ساختمان سازی به منظور کاهش هزینه های ساختمانی مورد استفاده قرار می گیرد و در عین حال تطبیق با شرایط مختلفی از بار باد های مثبت و منفی را تضمین می سازد.

مقاومت در برابر فرابنفش و تگرگ

مقاومت در برابر فرابنفش و تگرگ سطح خارجی پنل به منظور اطمینان از حفاظت ایده آل در برابر پرتو های فرابنفش، تگرگ و ضربه های تصادفی حتی بعد از قرار گیری طولانی مدت در معرض نور خورشید، با استفاده از پلی کربنات جذب کننده فرابنفش دارای کارایی بالا تحت تاثیر اکستروژن جانبی قرار گرفته است.

قیمت روز پلی کربنات

سریعترین راه برای دریافت لیست قیمت روز پلی کربنات تماس با واحد فروش شرکت گالینا ایران به شماره تلفن های زیر می باشد. جهت استعلام قیمت می توانید با کارشناس ما تماس بگیرید . ۰۹۱۲۹۲۶۳۴۵۷