قیمت پلی کربنات

در جامعه امروز قیمت ها تقریباً برای همه چیز نوسان دارند. این امر در مورد قیمت پلی کربنات در سراسر جهان صادق است. اگرچه نمی توان صد درصد گفت، اما چند عامل ثابت در تعیین قیمت پلی کربنات تاثیر گذاراست.

عوامل موثر بر قیمت جهانی پلی کربنات

  1. قیمت مواد اولیه در تعیین قیمت محصول بسیار تاثیر گذار است. مثلا اگر قیمت نفت خام افزایش یابد، در نتیجه قیمت پلی کربنات نیز بالا می رود.
  2. موجودی کم یا زیاد می تواند قیمتها را پایین بیاورد. اگر اکثر تأمین کنندگان عرضه بالایی داشته باشند، قیمت پایین خواهد آمد.
  3. اگرچه به نظر واضح می رسد، اما تقاضا نقش زیادی در قیمت پلی کربنات دارد.
  4. تنظیم ظرفیت توسط تولیدکنندگان بر قیمت تأثیر می گذارد. هنگامی که تولید کننده برای تعمیر و نگهداری نیاز به تعطیلی دارد، تولید آن کاهش می یابد. بنابراین بر قیمت تأثیر می گذارد.
  5. گرایش در صنایع مختلف نیز در قیمت های این صنعت نقش دارد. مثلا تقاضا برای مواد غذایی از پیش بسته بندی شده در حال افزایش است. بنابراین نیاز به پلاستیک در حال افزایش است.
  6. واردات و صادرات کالاهای نهایی برای فروش بسیار مهم است. هرگونه مذاکره مجدد در معاملات تجاری می تواند جریان های مهم و صادراتی را به میزان قابل توجهی تغییر دهد.

اینها تنها چند مورد از عواملی است که می تواند در تغییرات قیمت پلی کربنات در طول زمان نقش اساسی داشته باشد. قیمت جهانی پلی کربنات ارتباط تنگاتنگی با وضعیت اقتصادی و سطح درآمد دارد. هنگام بحران مالی ۲۰۰۸/۰۹ تقاضا برای پلی کربنات کاهش یافت. بازار شاهد کمترین قیمت ۵ سال پلی کربنات شد.

این معادله از ابتدای سال ۲۰۱۰ کاملا بهم خورد،همزمان با افزایش صنایع ساخت و ساز و خودرو و افزایش هزینه مواد اولیه ،روند افزایشی قیمت ها شدت گرفت. افزایش تقاضا به بالا رفتن قیمت منجر شد.
در حال حاضر سطح قابل توجهی از ظرفیت مازاد در بازار وجود دارد. چین در حال برنامه ریزی برای ایجاد ظرفیت تولید جدید است که به ظرفیت مازاد جهانی خواهد افزود. ایالات متحده نسبت قابل توجهی از تولید خود را به چین صادر می کند. افزایش عرضه داخلی در آنجا نیاز چین به واردات را کاهش می دهد. این موارد ممکن است در آینده نزدیک در کاهش قیمت جهانی پلی کربنات تاثیرگذار باشد.
قیمت جهانی پلی کربنات ارتباط تنگاتنگی با وضعیت اقتصادی و سطح درآمد دارد. هنگام بحران مالی ۲۰۰۸/۰۹ تقاضا برای پلی کربنات کاهش یافت. بازار شاهد کمترین قیمت ۵ سال پلی کربنات شد. این معادله از ابتدای سال ۲۰۱۰ کاملا بهم خورد، همزمان با افزایش صنایع ساخت و ساز و خودرو و افزایش هزینه مواد اولیه ،روند افزایشی قیمت ها شدت گرفت. افزایش تقاضا به بالا رفتن قیمت منجر شد.

نمودار قیمت جهانی پلی کربنات

در حال حاضر سطح قابل توجهی از ظرفیت مازاد در بازار وجود دارد.  چین در حال برنامه ریزی برای ایجاد ظرفیت تولید جدید است که به ظرفیت مازاد جهانی خواهد افزود. ایالات متحده نسبت قابل توجهی از تولید خود را به چین صادر می کند. افزایش عرضه داخلی در آنجا نیاز چین به واردات را کاهش می دهد. این موارد ممکن است در آینده نزدیک در کاهش قیمت جهانی پلی کربنات تاثیرگذار باشد.

فاکتورهای مهم محصولات گالینا ایران

محصول با کیفیت عرضه شده توسط این شرکت دارای چند فاکتور مهم می باشد.

۱- تضمین کیفیت و ایجاد اطمینان از طریق ارائه کالای مرغوب.

۲- مطابقت با استانداردها در شرکت گالینای ایتالیا.

باتوجه به اینکه این محصول وارداتی است، قطعا نوسانات قیمت ارز بر تعیین قیمت روز آن موثر است. جهت استعلام قیمت در کوتاهترین زمان بر اساس انواع پلی کربنات مورد تقاضا می توانید با این شماره تماس حاصل فرمائید. ۰۲۱۲۲۲۵۸۷۹۱

ویژگی پلی کربنات

شفافیت

یکی از ویژگیهای کلیدی پلی کربنات عرضه شده توسط این شرکت، شفافیت آن است. استفاده از نورپردازی طبیعی با نصب سقفها و دیوارهای نیمه شفاف پلی کربنات به دست می آید. استفاده از آن علاوه بر ایجاد محیطی بسیار آرامش بخش،باعث جلوگیری از هدر رفتن انرژی می شود.
با استفاده از پلی کربنات می توان با تغییر دامنه انتقال نور،سایبانی مناسب ساخت. رنگدانه های رنگی استفاده شده در پلی کربنات باعث دستیابی به اثرات رنگی خوشایند می گردد.  اثر زیبای ایجاد شده توسط این رنگدانه ها بسیار در  معماری مورد استفاده قرار می گیرد.

پلی کربنات

کاربرد متنوع

محصولات شرکت گالینا در محل های زیر قابل استفاده است:

  •  ساخت سقف ها و دیوار های نیمه شفاف.
  •  نورگیر سقفی.
  •  پنجره های عایق ثابت و باز شونده و … .

تحقیقات پیوسته ما منجر به کامل کردن طیف محصولاتمان شده است. توسعه مجموعه هایی از متعلقات از جنس استیل و آلومینیوم از آثار آن است. این متعلقات از جنس استیل و آلومینیم به منظور تسهیل و ایمن سازی نصب تولید شده است. تطابق با مقادیر شدت آتش و بار و باید های ایمنی ساختمان به این وسیله بهتر صورت می گیرد. تمامی محصولات ما توسط آخرین استاندارد های عایق حرارتی و ذخیره انرژی تضمین شده اند.

سبک بودن

پلی کربنات یک ماده سبک وزن است که در صنعت ساختمان سازی به منظور کاهش هزینه های ساختمانی مورد استفاده قرار می گیرد. در عین حال تطبیق با شرایط مختلفی از بار باد های مثبت و منفی را تضمین می سازد.

مقاومت در برابر فرابنفش و تگرگ

سطح خارجی پنل به منظور اطمینان از حفاظت ایده آل در برابر پرتو های فرابنفش،تگرگ و ضربه های تصادفی مقاوم است. خاصیت جذب کنندگی فرابنفش پلی کربنات باعث کارایی بالا تحت تاثیر اکستروژن جانبی در برابر نور خورشید می شود.

قیمت روز پلی کربنات

ورق پلی کربنات با وزن بسیار سبک جایگزین مناسبی برای مصالح ساختمانی قدیمی گردیده است. در صـنعت ســــاختمان سازی نوین علاوه بر نیاز به افزایش ایمنی به کاهش هزینه های نهایی نیز نیاز است. استفاده از پلی کربنات در نهایت می تواند بسیار با صرفه باشد. در حال حاضر شرکت گالیناایران یکی از برترین تامین کنندگان محصولات پلی کربنات در کشور است. این شرکت پروژه های وسیع و گسترده ای در زمینه های ساختمانی و صنعتی در کشور رابه عهده دارد. برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید با همکاران ما در گالیناایران درارتباط باشید.

برخی از خدمات شرکت گالیناایران :

– نصب و اجرای پلی کربنات.

– فروش وعرضه مستقیم به تمام نقاط کشور.

-عرضه انواع پلی کربنات سقفی ، دیواری ، چند جداره ، شفاف ، پلی کربنات رنگی و سایر محصولات گالینا ایران.

– انجام تمامی پروژه های صنعتی ، مسکونی ، تجاری، ورزشی در سریع ترین زمان ممکن با بهترین کیفیت و قیمت مناسب .

سریعترین راه برای دریافت لیست قیمت روز پلی کربنات تماس با واحد فروش شرکت گالینا ایران با شماره تلفن های زیر می باشد. جهت استعلام قیمت می توانید با کارشناس ما تماس بگیرید .۰۲۱۲۲۲۵۸۷۹۱

استفاده بهینه از پلی کربنات

امروزه با پیشرفت تکنولوژی استفاده از مواردی که جایگزین مناسبی برای صرفه جویی در هزینه ها و استفاده بهینه از انرژی های موجود باشد گسترش پیدا کرده است و همچنین برای جلوگیری از هدر رفت انرژی و مقاومت در برابر عوامل جوی و زلزله استفاده از مواردی مانند پلی کربنات  گسترش یافته است.

استفاده از پلی کربنات جایگزین مناسبی برای مصالح دیگر است زیرا علاوه بر جلوگیری از هدر رفت انرژی و مقاومت بالا به عنوان نما ساختمان نیز به کاربرده می شود. از پلی کربنات در بخش‌های مختلف ساختمان از جمله نما، حمل و نقل، پنجره سقفی، پارتیشن بندی، گنبدهای تزیینی، اتاقک سازی استادیوم‌های فضای باز یا بسته، پوشش استخر، گلخانه، سقف پاساژ و بازارچه، نورگیرهای انبارها و سالن های اجتماعات به کار می رود. قیمت پلی کربنات نسبت به مصالح دیگر که برای ساخت نما به کار می رود بسیار مقرون به صرفه است. همچنین در بازه زمانی بیشتری می توانید از این محصول استفاده کنید و مطابق با سلیقه شخصی خود شما طراحی و ساخته می شود.

 

تمامی حقوق این وب سایت متعلق به شرکت گالینا ایران میباشد.
تماس با گالینا ایران