پلی کربنات عایق حرارتی

صنعت ساختمان سازی

پلی کربنات پلی کربناتیک پلاستیک مهندسی نوین است که به دلیل شفافیت، عایق حرارتی و استحکام ضربه ای بالا محصولی بسیار پرکاربرد می باشد، این ویژگی پلی کربنات ها را برای طیف گسترده ای از کاربردها در ساختمان سازی صنعتی و مسکونی ایده آل می سازند.

فرآیند تولید

اکستروژن فرآیندی است که به منظور تولید پروفیل های چند جداره و ورق های مستحکم پیوسته مورد استفاده قرار می گیرد.

حفاظت فرابنفش

تمامی محصولات به منظور اطمینان از محافظت در برابر قرارگیری در معرض تابش فرابنفش، طولانی کردن طول عمر و تاخیر انداختن فرسودگی طبیعی مواد به طور جانبی تحت تاثیر اکستروژن قرار می گیرند.

سبک بودن

پلی کربنات یک ماده سبک وزن است که در صنعت ساختمان سازی به منظور کاهش هزینه های ساختمانی مورد استفاده قرار می گیرد و در عین حال تطبیق با شرایط مختلفی از بار بادهای مثبت و منفی را تضمین می سازد.

نیمه شفاف بودن

یکی از ویژگی های کلیدی پلی کربنات، شفافیت آن است. استفاده از نورپردازی طبیعی با نصب سقف ها و دیوار های شفاف پلی کربنات دیزاین مدرنی در دنیای امروز هست، در عین حال که محیطی بسیار آرام بخش را ایجاد می کند، از عایق حرارتی مناسب اطمینان حاصل می نماید. پلی کربنات را می توان در جهت تغییر دامنه انتقال نور، بهینه سازی سایبان و از این رو کاهش گرمای داخل ساختمان، به طور مناسبی با ته رنگ هایی پوشش داد. رنگ دانه های رنگی به منظور دستیابی به اثرات رنگی خوشایند و برآورده کردن بسیاری از بایدهای زیباشناختی و معماری مورد استفاده قرار می گیرند.

چند کاربردی

ما طیف گسترده ای از محصولات را برای استفاده در ساخت سقف ها و دیوارهای نیمه شفاف، نورگیر سقفی، پنجره های عایق ثابت و بازشونده تدارک دیده ایم. تحقیقات پیوسته ما به منظور کامل کردن طیف محصولات، به توسعه مجموعه هایی از متعلقات از جنس استیل و آلومینیم منجر شده است. این متعلقات از جنس استیل و آلومینیم در جهت تسهیل و ایمن سازی نصب و اطمینان از تطابق با مقادیر شدت آتش و بار و بایدهای ایمنی ساختمان طراحی شده اند. تمامی محصولات ما توسط آخرین استاندارد های عایق حرارتی و ذخیره انرژی تضمین شده اند.