پلی کربنات و ویژگی های آن

دلایل بسیاری برای استفاده از محصولات گالینا ایران در واحد های تجاری ، صنعتی، مسکونی ، و … وجود دارد. در این مطلب به ویژگی هایی از محصولات این شرکت برای شما معرفی می کنیم که دلایل خوبی برای این انتخاب این محصول برای استفاده می باشد.

مقاومت در برابر فرابنفش و تگرگ

سطح خارجی پنل به منظور اطمینان از حفاظت ایده آل در برابر پرتو های فرابنفش، تگرگ و ضربه های تصادفی حتی بعد از قرار گیری طولانی مدت در معرض نور خورشید، با استفاده از پلی کربنات جذب کننده فرابنفش دارای کارایی بالا تحت تاثیر اکستروژن جانبی قرار گرفته است.

ایمنی

پلی کربنات به طور ویژه ای استحکام ضربه ای بالایی دارد. از این رو محصولات ما به شدت در برابر ضربه های تصادفی و تگرگ مقاوم هستند و الزامات استاندارد های ایمنی برای شیشه کاری نیمه شفاف در محیط های کاری و عمومی را برآورده کرده اند. از این رو می توان از محصولات ما در مکان هایی که امکان برخوردهای تصادفی مانند تگرگ، سنگ ریزه ها، گرد و غبار، بادهایی که همراه خود اجسام سخت به همراه دارند استفاده کرد.

محیط زیست دوست

فاز های مختلف عمل آوری پلی کربنات میزان مصرف انرژی و اثرات زیست محیطی بسیار کمی دارند. این  محصول دارای بازده انرژی بالا است که در پایان چرخه عمر خود به طور کامل قابل بازیافت است.

مقاومت شیمیایی

پلی کربنات مقاومت خوبی در برابر بسیاری از مواد شیمیایی دارد که ممکن است در طول استفاده های معمول و روزمره با آن ها مواجه شود. پیاده سازی آزمایش های مشخصی برای کاربرد هایی که در آن ها احتمال واکنش پلی کربنات ها با مواد شیمیایی فعال زیاد است، توصیه شده اند. تایید سازگاری این مواد شیمیایی با پلی کربنات پیش از مورد استفاده قرار دادن آن ها امری بسیار ضروری است.