arcoPlus®DB connect

پلی کربنات-arcoPlus®DB connect

سیستم arcoPlus®DB connect به گونه ای توسعه یافتند که ترکیب سه لایه ای داشته باشد و همچنین بالاترین کارایی را به عنوان عاق گرمایشی و ماندگاری انرژی با هدف اجرا و استفاده در نماهای ثابت و شفاف داشته باشند.

در عین حال کاهش دید زیر ساخت های پشتیبان مدنظر بوده است. پروفیل چند لولایی “دو اتصالی” این اجازه را می دهد که دیوار خاصی را بسازیم که شامل 3 لایه پنل می باشد که می توان با انتخاب مناسب ترین پنل سیستم arcoPlus® به گونه ای توسعه یافتند که ترکیب سه لایه ای داشته باشد و همچنین بالاترین کارایی را به عنوان عاق گرمایشی و ماندگاری انرژی با هدف اجرا و استفاده در نماهای ثابت و شفاف داشته باشند.

و انتخاب بهترین رنگ ممکن اجرا و نصب سطوح مناسبی را داشته باشیم. علاوه بر این مطالب فضاهای خالی ما بین سه لایه عمودی این امکان را پدید می آورد که چرخه کامل چرخشش هوا در بین جداره که در تمامی فصول سال، وجود داشته باشد. این موضوع فواید زیادی به همراه دارد که از جمله آنها سلامت هوای محیط و کاهش هزینه گرمایش و سرمایش است.

یک سیستم اتصال خاصی که از پنل های UV حفاظت شده پلی کربنات چند جداره ساخته شده است و همچنین به طور خاصی طراحی شده است که نماهای شفاف و پوشش‌های ساختمانی ای که با عایق گرمایشی با درجه زیاد شناخته می شوند را شامل می گردد.

پلی کربناتArcoPlus® DB connect
ویژگی ها
 • کاربردها

  پوشش های نیمه شفاف ساختمانی

  نماهای نیمه شفاف

  دیوار پرده ای خارجی

 • مزیت ها

  نصب آسان و کم هزینه
  انتقال نور
  مقاومت بار سنگین 
  مقاومت در برابر اشعه ی ماورا بنفش و تگرگ
  طراحی زیبا
  عایق سازي گرمایی

استاندارد هاي تولید
ضخامت 90-114 mm
ساختار 4-7 walls
پهناي مدولار موثر 600-900 mm
طول پنل بدون محدودیت
رنگ هاي موجود رجوع شود به صفحه 11 کاتالوگ
مشخصه هاي فنی
عایق کاري گرمایی  W/m²K 0.5-0.7
عایق کاري صوتی

25-27 dB

انبساط حرارتی خطی 0,065mm/m°C
محدوده دمایی -40°C +120 °C-
حفاظت پرتو هاي فرابنفش هر دو طرف دافع
EN 13501- واکنش آتش 1 EuroClass B-s1,d0
پلی کربنات ArcoPlus® DB connect
پلی کربناتArcoPlus® DB connect
پروفایل های مشترک
پروفیل اتصال دوبل پلی کربنات ۸ میلی متری

پروفیل اتصال دوبل پلی کربنات 8 میلی متری

پروفیل اتصال دوبل آلومینیومی ۱۰ میلی متری

پروفیل اتصال دوبل آلومینیومی 10 میلی متری

نصب آسان

ترکیب Connect DB نیازمند یک قطعه از نوع 3 لایه می‌باشد که با یک ترکیب 3 لایه دیگر مونتاژ می‌شود و همچنین از اتصالات خاصی بهره گرفته می شود و این قابلیت را به شما می‌دهد که به طور قابل توجهی از اتلاف گرما در نماهای شفاف جلوگیری کنید. همچنین این محصول به شکل پلی کربنات و آلومینیوم طراحی گردیده است که مقاومت بیشتری را در برابر وزن و همچنین شفافیت بالاتری را با توجه به نیاز ما ایجاد می‌کند.

با توجه به استفاده ویژه از پروفیل‌های اتصالی، این امکان وجود دارد که دو لایه بیرونی را با لایه‌های درونی تلفیق کنیم که با توجه به نوع پانل آن‌ها که شامل 9327/9207/626 Arcoplus® می‌باشد و ضخامت 8 تا 10 میلی متری ورق‌ها و لایه‌ها این امر صورت می پذیرد.

استفاده از پروفیل‌های آلومینیومی با عایق گرمایشی مناسب و قرار دادن پروفیل‌های اتصال درون لایه‌های آرکوپلاس یک سازه ای را به وجود می آورد که از مقاومت بالقوه ای برخوردار بوده و حتی نیازی به وجود پیچ و مهره، درون لایه‌ها نبوده و در عین حال این نوع سیستم نصب وجود پل‌های گرمایشی را مستثنی می کند که این امر خودش انرژی را بهینه و از اتلاف آن جلوگیری می کند، و در عین حال زیبایی و ظاهر کار را حفظ نموده و حتی در صفاحت با ابعاد بزرگ نیز این امر رخ می دهد.

برای درک بهره وری انرژی ” دیوار نیمه شفاف ” همین اندیشه بس است که یک پنجره شیشه ای با عملکرد بالا به مقدار انتقال حرارت w/m2k2/1 می رسد، در حالی که یک پانل پلی کربنات چند جداره با داشتن دو کانال هوا به ضریب w/m2k62/0 می رسد. علاوه بر این سمت خارجی پانل پلی کربنات arcoplus به موارد ویژه جاذب و دافع UV آغشته شده است که باعث می گردد مقاومت بیشتری در مقابل زرد شدن و کهنگی که در اثر نور شدید آفتاب به وجود می آید، داشته باشد. این سیستم مجموعه کاملی از پروفیل های آلومینیومی و واشر برای پنل گذاری صحیح و مطمئن است. برای نصب صحیح، پنل های پلی کربنات با نوار های چسبی آلومینیومی با سوراخ های بسیار ریز مخصوص فراهم شده است که اجازه تهویه مناسب جهت جلوگیری از آلودگی ذرات داخلی را فراهم می آورد.

ترکیب Connect DB
جزئیات نصب
dettaglio del profilo base TT con bavetta e guarnizione di tenuta
'inacastro monolaterale dei pannelli sul profilo connettore e posizionamento della piastrina 4328
dettaglio su incastro dei pannelli arcoPlus-Policarb al profilo doppio connettore in policarbonato
پلی کربنات
porzione di tamponamento verticale con Doppio Connettore
sezione del tamponamento verticale per visionare il posizionamnto del separatore interno
dettaglio-del-profilo-2282-doppio-connetore-in-policarbonato-con-pannelli-acroPlus-9207-e-Policarb-8mm
پلی کربنات