پلی کربنات سینوسی و پلی کربنات ذوزنقه TegoPlus®

ورق موج دار TEGOPLUS  یا پلی کربنات سینوسی که امروزه به عنوان پلی ذوزنقه ای هم شناخته می شود باید گفت پلی کربنات سینوسی یا پلی کربنات ذوزنقه ای دارای ساختار ریز حفره ای، در پروفیل های مختلف، به منظور ساخت نورگیر های سقفی، دیوار ها، سقف های شفاف و همچنین در ترکیب با صفحات پوشش و پنل های عایق تولید می شوند. چند کاربردی بودن این محصولات امکان ایجاد نورگیر های سقفی، ستیغ های ناودانی با لایه های درونی سایه انداز را برای شما فراهم می کند.

پلی کربنات سینوسی یا پلی کربنات ذوزنقه TegoPlus® ، ورق های موج دار پلی کربناته محافظت شده در برابر فرابنفش دارای ساختار ریزحفره ای به منظور سقف سازی و دیوار

پلی کربنات سینوسی – پلی کربنات ذوزنقه

پلی کربنات سینوسی دارای مقاومت بسیار بالایی در برابر زلزله است .پلی کربنات ذوزنقه ای یا سینوسی  در ضخامت ها و لایه های مختلف تولید می شود . ورق های پلی کربنات سینوسی سبک و شفاف می باشد و در برابر عوامل جوی مانند طوفان و تگرگ کاملا مقاوم است.

پلی کربنات سینوسی به دلیل وزن کم قابلیت نصب روی تمامی سازه ها را دارد و همچنین از دوام و پایداری فوق العاده ای برخوردار هستند.کاربرد ورق پلی کربنات سینوسی  در سوله ها و انبار ها است که برای تامین روشنایی و بهینه سازی مصرف انرژی استفاده می شود. استفاده از پلی کربنات ذوزنقه ای یا سینوسی بهترین انتخاب برای نورگیر سوله ها ، سقف فروشگاه ها ،کارخانجات، انبارها، پارکینگ های عمومی و سالن های ورزشی می باشند

استفاده از این نوع ورق علاوه بر مزیت های فوق و مزیت هایی مانند استحکام و سبکی و استفاده از آن راحت بسیار اقتصادی و مقرون به صرفه است ، استفاده  از پلی کربنات ذوزنقه ای در سقف فروشگاهها ، کارخانجات ، انبارها و پارکینگهای عمومی و غیره علاوه بر هزینه های روشنائی دما را متعادل نگه می دارد همچنبن با رنگهای متنوع باعث زیبایی محیط می شود .

پروفیل های موج دار